SEPETİM
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Bizi Tanıyın!

Her şey bir adımla başlar. Hayat, aksiyona dönüşecek her hali bir adımla yaşatır. 2012 yılında başlıyor bizim internet dünyasında ilk adımlarımız, aksiyonumuz. Tekstil sektöründeki tecrübelerimizi mağaza anlayışıyla yola çıkarıp, internet dünyasının ışıltısını fark etmekle, profesyonel adımları atarak güzergâhımızı belirlemiş olduk. Mağazacılık anlayışımızdaki dürüst, samimi ve içten diyaloğu, ayniyle online sahaya da kanalize etmekle müşterilerimizin tüm taleplerine itina ile koşabiliriz dedik ve bunu misyonumuz bildik.

Dilerseniz sözü, profesyonel çalışma anlayışımızla, sağlıklı, endişesiz ve güven duygusu içinde alış-verişler yapabilmeniz adına bilgilendirme şeklinde sürdürelim:

Çalışma Saatlerimiz

Hafta sonları da dahil olmak üzere, her günün “10.00-22.00” saatleri arasında profesyonel personellerimiz, gerek online ve gerekse telefon aracılığıyla taleplerinize her an cevap verecek şekilde bekliyor olacaktır.

Teslimat Sözümüz

Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu taşıyan ürünlerimizi, İstanbul içi gönderimlerde “24-48 saat", İstanbul dışı gönderimlerde ise “48-72 saat" gibi bir zaman diliminde müşterilerimizin dilediği adreslere ulaştırıyoruz.

Kapıda Ödeme ile Ayağınıza Hizmet

Sitemizden tercih edeceğiniz herhangi bir ürünü, dilerseniz kapıda ödeme şeklinde sunduğumuz kolaylık ve ayrıcalıkla sorunsuz ve kaygısız bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Ürün Değişimi Yapabilirsiniz

Siparişini vermiş olduğunuz üründe, ödemesini yapmanız koşulu ile yeniden dileyeceğiniz ürünle değişim sağlayabiliyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyeti sağlamış oluyoruz. Ancak değişim durumlarında kargo masrafları siz müşterilerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Şeffaf Paketleme İle Şeffaf Satış

Siparişini vermeyi arzu edeceğiniz ürün için, hiçbir fark ücreti ödemeksizin, ürünü görebileceğiniz şeffaf paketle gönderim sağlıyoruz. Bu sayede ürün paketini açmadan da ürünü görmüş oluyorsunuz ve profesyonel hizmetimiz, siparişinizle alakalı en doğru kararı vermiş olmanızı kolaylaştırmış oluyor.

Vale Puan, Kazan Kullan

Siz kıymetli müşterilerimizle alış-veriş diyaloğumuzu daha da nitelikli ve renkli kılmak adına, üzerinde çalışmalar yürüttüğümüz “vale puan” uygulamamızı çok çok yakın bir zamanda hizmetinize sunulmaya hazır hale getirmeyi ümit ediyoruz.

Vale Street Fashion

İnternet satışlarımıza eşliken, sokaklarda da şık ve rahat giyinebilmenin nabzını tutuyoruz. Lokasyonları Avcılar’da bulunan ve sayılarını muhtelif semtlerde arttırmayı hedeflediğimiz -erkek giyim- mağazalarımızda, yaz ve kışlık sezona hitap etmekle gömleğinden t-shirtine, kot seçeneklerinden keten pantolonlarına, montundan kazağına, hırkasından atkısına, ayakkabısından kemerine, ceketinden yeleğine, kravatına, şapkasına, saat&takı çeşitlerine, parfüm alternatiflerine kadar yüzlerce çeşit ürün seçeneğini, “modayla karşılar, muhabbetle uğurlar” sloganı ve misyonuyla, siz değerli müşterilerimizi ve müstakbel dostlarımızı ağırlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Çay/kahve ikramımız da vardır, kırk yıl hatrı olsun isteriz :)

Son Söz

Vale İstanbul ile tanışmak için siz de bir adım atın. Adımınız şıklığın, modaya uygunluğun ve güven duygusunun izlerini ardınızca bıraksın.. ve muhabbetimiz böylece daim kılınsın.

Mutlu ve "valeistbl.com"lu alış-verişler dileklerimizle...